Yeni Yıl Hediyeniz Minycenter'dan olsun

Çocukların ve ebeveynlerin en sevdiği markalardan biri olan Minycenter, yeni yıl hediye alışverişine çıkacak ebeveynler ve bebek/çocuk hediyesi arayanlar için birçok alternatif sunuyor.

0-6 yaş çocukların ve ebeveynlerin farklı ihtiyaçlarına yönelik ürünlerini ve dünyaca ünlü markaları tek bir çatı altında sunan Minycenter’da ister minik sevdiklerinizi isterseniz de ebeveyn olacak yakınlarınızı mutlu edeceğiniz birçok seçenek mevcut.

0-6 yaş çocuklara özel tekstilden aksesuarlara, araç-gereçlerden eğitici kitaplar ve oyuncaklara kadar rengarenk bir dünya sizleri bekliyor. Ayrıca hamile ya da yeni ebeveyn olmuş yakınlarınızın yeni yılda hayatı kolaylaşsın istiyorsanız yine Minycenter bu ihtiyacınızda da yanınızda oluyor.

Dünya markalarında, seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan Sezon Sonu indirimi miniklere hediye…

Minycenter’da ayrıca Carter’s, Osh-kosh, Boboli, Minycenter, Rosalita Senoriatas, Pamina markalarından yapacağınız seçili tekstil alışverişlerinizde yüzde 50’ye varan sezon sonu indirim imkanı ile de yeni yıl alışverişinizi daha da neşeli hale geliyor.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız Minycenter’ın eğlenceli ve renkli dünyasına Minycenter mağazalarından ya da  www.minycenter.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir