Liselerarası Voleybol turnuvası yapıldı, Sorgun İl birincisi

Liselerarası Voleybol turnuvası yapıldı, Sorgun İl birincisi
Liseler arası voleybol turnuvasında Sorgun Anadolu Öğretmen Lisesi Erkek Voleybol Takımı il birincisi olurken, finalde karşılaştıkları Yerköy Anadolu Öğretmen Lisesi ise ikinci oldu.06.12.2013 09:22

     Yozgat Bozok Kapalı Spor salonunda yapılan final müsabakasında Yerköy Anadolu Öğretmen Lisesi ile Sorgun Anadolu Öğretmen Lisesi Erkek Voleybol takımları karşılaştı. Karşılaşmayı 3-0 kazanan Sorgun Anadolu Öğretmen Lisesi birinci olurken, Yerköy Anadolu Öğretmen Lisesi il ikincisi oldu. Maçtan sonra Yerköy İlçe Kaymakamı Nevzat Şengök ve Sorgun İlçe Kaymakamı Levent Kılıç, Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, öğrencileri tebrik etti.

Maçın ardından öğrencilerle konuşan Yerköy İlçe Kaymakamı Nevzat Şengök, sporun kardeşlik olduğunu yenmek ya da yenilmenin önemli olmadığını mühim olanın takım ruhu olduğunu söyledi. Sorgun Kaymakamı Levent Kılıç'da, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenleri teşekkür ederek, "Sorgun Anadolu Öğretmen Lisesinin birinci olması bizi mutlu etmiştir, tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum" dedi.

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.