Bobo Kayserispor'da

Bobo  Kayserispor'da
Beşiktaş'ın eski oyuncularından Bobo, Kayserispor'la 3 yıllık sözleşme imzaladı. Brezilyalı futbolcu, "Kayserispor'u kariyerime katkı sağlayacağı için tercih ettim. Türkiye benim ikinci vatanım" dedi. 12.06.2012 17:40
Kayserispor'un Karpuzatan tesislerinde düzenlenen törenle kendisini sarı kırmızılı yapan mukaveleyi imzalayan Bobo, Türkiye'de daha önce Beşiktaş'da gösterdiği başarıyı burada da tekrarlamak için Kayserispor'a geldiğini söyledi. Sambacı futbolcu, "Türkiye benim ikinci vatanım. Buraya başarılı olmak için geldim. Kariyerime çok katkı sağlayacağı için buraya tercih ettim. Ocak ayından bu yana, Kayserisporlu yöneticilerle görüşüyoruz. Benimle sürekli ilgilendiler ve konuştular. Kayserispor Süper Lig'de hedefleri büyük olan bir takım. O nedenle Kayserispor'u tercih ettim. İyi bir kamp ve hazırlık maçları derken lige bomba gibi gireceğim. Brezilya'dan sonra Türkiye benim ikinci vatanımdır. Burada kendimi evimde hissediyorum.Brezilya'da iken, Kayserisporun ikinci yarı maçlarını izledim. İyi performans gösteremediler. Bu yıl daha başarılı oluruz" diye konuştu.

Kayseri'yi ve Kayserispor tesislerini begendiğini belirten Bobo, "Mersin İdmanyurdu'nun benimle ilgili suçlamalarına katılmıyorum. Zira, ben devre arasından bu yana Kayserispor'la konuşuyorum. O nedenle, sarı kırmızılı kulübün şartları ve hedefi beni etkiledi. Kayserisporun her konudaki önerileri uygun geldi ve kariyerimi düşünmüdüm" dedi.

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.