AK Parti YOZGAT'TA UZATMALARA GEÇTİ

AK Parti YOZGAT'TA UZATMALARA GEÇTİ
Yozgat belediye Başkanlığı için AKP aday adaylarındaki kıyasıya yarışta ikinci bir anket yaptırılarak,tekrar kamuoyunun görüşüne başvuruldu.02.12.2013 00:00

       Yozgat  Belediye Başkanlığı aday adaylığı için AKP'den başvuru yapan on aday arasında kıyasıya yarış devam ederken, yerel basında yer alan "Kazım Arslan" isminin  kesinleştiği yönündeki bilgilere tepkiler yağınca, son kes anket yaptırıldı.

        Adalet ve Kalkınma Partisi genel merkezi tarafından son üç gün içerisinde yaptırılan ankette, Kazım Arslan, Yusuf Başer ve Fahri Açıkgöz hakkında kamuoyunun nabzı yoklandı.

         Has Parti saflarından AKP ye iltihak eden eski milletvekili  Dr.Kazım Arslan ismine tepki  oluşması nedeniyle son kez yapılan anketin sonuçlarının  Başbakan Erdoğan'a sunulması bekleniyor.

        Yozgat  AKP seçmeninin bu anketten memnun kaldığı ve mevcut başkan Yusuf Başer'in ustalık döneminde de devam etmesinin beklenildiği öğrenildi. Ayrıca, başkan  Başer'in yaptığı çalışmalar, mütevazı kişiliği, vizyonu ve misyonunu göz önünde bulunduran seçmenin "Yusuf'u kuyuya da attırmayız"  "Kurtlara da kaptırmayız" diyerek,   aksi takdirde MHP' nin seçimi alma şansının yüksek olduğu korkusunu taşıdığı kulislerde yer alıyor.

         Kazım Arslan isminin ön planda olduğu kulis bilgilerinin ardından oluşan tepkiler,    İki dönemden beri Yozgat'ın belediye başkanlığını yürüten Yusuf Başer'i olumlu etkileyerek seçmenin kenetlenmesine  neden oldu.Kazım Arslan'ın aday gösterilmesi halinde MHP adayının güçlenerek, seçimin kaybedilmesi riskiyle karşılaşılacağını öngören seçmenin, Yusuf Başer'e  yoğun  destek verdiği öğrenildi.

 

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUMLAR (1)

Her zaman yanındayız SN. KAZIM ARSLAN yolun açık olsun. Bu Halk seni destekliyor Yozgat`ın sana ihtiyacı var04.12.2013 16:10

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.