Ak Parti Yozgat aday adayları birlik mesajı verdi

Ak Parti Yozgat aday adayları birlik mesajı verdi
Ak Parti İl teşkilatı tarafından düzenlenen yemek ile biraraya gelen Aday Adayları ve parti teşkilatı birlik mesajı verdi. 10 Aday adayının bulunduğu yarışta Kazım Arslan aday gösterilmişti. 14.12.2013 23:19

AK Parti İl Teşkilatı tarafından Grand Ser Otel'de düzenlen yemeğe Ak Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, Belediye Başkanı Yusuf Başer, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, belediye başkan aday adayları ve parti teşkilat üyeleri katıldı.

AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, Ak Parti Yozgat Belediye Başkan Adaylığı için 10 aday adayının bulunduğunu belirterek, "Bu aday adaylarımız arasından Kazım Arslan bey Yozgat Belediye Başkan Adayı olarak belirlendi. Aday adaylarımız adaylık sürecinde birbirini incitmeden partimize zarar vermeden bu süreci yürüttükleri için hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Sırasıyla söz alan katılımcılardan Belediye Başkanı Yusuf Başer, Yozgat'ın AK Partili belediye ile hizmet almaya başladığını ve hizmet çıtasının Yozgat'ta yükseldiğini belirterek, "Başkanlık makamındaki arka fonda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi bulunuyor. Biz bu resmi indirtmeyeceğiz. Ak Parti'nin başarısı için hep birlikte çalışacağız. Çünkü AK Partili olmak ayrı bir farklılık arz ediyor. Ak Parti hükümeti ile Yozgat Belediyesi iktidarda olmanın büyük avantajını kullandı. Bir yeni arkadaşımızla bu bayrağı daha da ileri götüreceğine inanıyoruz. Geriye baktığımızda yüzlerce eserimizi Yozgat'ımıza kazandırdık. Bu hizmetleri Ak Parti'nin sayesinde yaptık. Yozgat için iktidardan yana olan belediyelerin büyük katkı ve faydaları var. Birileri farkı düşünse de biz düşünmüyoruz. Yozgat'ta birliğin beraberliğin adresi olduğunu inşallah göstereceğiz" diye konuştu.

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, belediye başkan aday adaylarının tamamı ile uzun süredir dostluk ve arkadaşlıklarının bulunduğunu ifade ederek, "Hepimiz siyaset ile uğraşıyoruz ama siyasetin dışında bir hayatımız var. O hayatımızda da çok kadim dostluklarımız var. Hepimiz insanız, hepimiz kendimiz için bir şeyler isteriz. İstedik ve bu süreç içerisinde bir düzgünce, birbirimizi kırmadan yarış içerisinde olduk. Netice itibariyle bütün bunlar Cenabı Hakkın dilemesiyle olan şeyler. Burada bulunan aday adayı arkadaşlarımız hepsi benim kadar bu işe layık arkadaşlarımdır. Ama Hasbel Kader cenabı Hak bize nasip etti. Temenni ediyorum ki bizim için hayırlı olmuş olsun. İnşallah bizim için hayırlı neticelerle neticelensin. Biz nasıl ki geçmişte Belediye Başkanımız Yusuf Başer Bey ile çalışmış isek bugünde başta Yusuf Bey olmak üzere siz değerli arkadaşlarımızla hep birlikte Ak Parti'nin en iyi neticeyi alması için birlikte gayret içerisinde olacağız. Öncelikli hedefimizde genel seçimlerde yakalanmış olan çıtanın altına düşmemek ve hatta onu daha yukarılara çıkartmak olacak hedefimiz. Beklentilerin çok yüksek olduğunu farkındayım. Güzel bir süreç geçti. Bu süreç içerisinde gerek genel merkezde gerekse Yozgat ilimizde yüksek beklentilerin olduğunun farkındayım. Çıta Yozgat ilimizde çok yükselmiştir. İnşallah hep birlikte el ele vererek mevcut oy oranımızı çok daha yukarı taşımaktır. İkinci çıta da değerli Belediye Başkanımızın bugüne kadar yapmış olduğu hizmetleri inşallah tecrübesinden istifade etmek suretiyle, Aday adayı olan arkadaşlarımızın tecrübelerinden istifade etmek suretiyle çok daha ileri hizmet noktalarına taşımaktır" şeklinde konuştu.


Etiketler: kazım arslan - ak parti yozgat

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.