Yozgatlı Muhtarlar'dan Güvenlik Birimlerine Destek Ziyareti

Yozgatlı Muhtarlar'dan Güvenlik Birimlerine Destek Ziyareti
Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde faaliyet gösteren Muhtarlar Derneği topyekun olarak ilçe güvenlik birimleri kuruluşlarını ziyaret ederek hem moral aşıladı hem de destek verdi.15.02.2018 20:20
      Akdağmadeni Muhtarlar Derneği yönetim kurulu başkanı Önder Gürel beraberinde yönetim kurulu ve diğer muhtar üyeleri olarak ilçe güvenlik birimi kuruluşlarını ziyaret etti.

      Kuruluşundan buyana yaptığı farklı çalışmaları ve etkinlikleriyle faal şekilde mesleki bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdüren Akdağmadeni Muhtarlar Derneği başkanı Gürel, ilçe emniyet müdürlüğü, ilçe jandarma komutanlığı ve Askerlik şubesini ziyaret ederek, yönetimiyle birlikte Afrinde sürdürülen operasyonda görevli asker ve polislere başarılar diledi. Ziyarette kuranı kerim tilavet edildi ve ordumuzun mansur ve muzaffer olması için dua edildi. Ayrıca, günün anısına ve güvenlik güçlerine moral ve destek amacıyla kuruluş yetkililerine Kuranı kerim ve Türk bayrağı hediye edildi.Ziyarete katılan elliye yakın muhtar dualarla ayrıldı.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.