Sorgun Belediye Başkalığına Tecrübeli Aday

Sorgun Belediye Başkalığına Tecrübeli Aday
Yozgat'ta, 25 yıldan beri doğduğu kasabada belde belediye başkanlığını kesintisiz ve başarılı bir şekilde sürdüren Doğankent Belediye başkanı Doğan Sungur, bu kez de Yozgat'ın en büyük ilçesi Sorgun'a talip oldu. Yozgat il merkezinde Kazım Arslan'ın, 13 ilçesinde Sorgun için ise Doğan Sungur en şanslı aday adayı olduğu konuşuluyor.16.11.2018 00:00
   Yozgat'ın en büyük kasabasında 1994 yılından beri  görev yapan başkan Sungur, hedefini ve çıtasını yükselterek Sorgun İlçe Belediye Başkanlığı için efor sarfediyor.
      
     Yerel yönetimlerdeki tecrübesi, belediyecilik anlayışı,  insana ve hizmete bakış açısıyla seçmenin takdirini toplayan Doğan Sungur, adeta "Belediyecilik beni, ben de belediyeciliği severim " dedirten cinsten şimdiden Yozgat'ın en yoğun nüfusun yaşadığı Sorgun ilçesinin yeniden imarı,  inşaası ve topyekun kalkınması için kolları sıvamışa benziyor. Yıllardır Ak Parti saflarında yürüttüğü belediye başkanılığı ve  siyasi hayatı süresince başarılı bir süreç geçiren Sungur'un bir çok aday adayının talip olduğu ilin en büyük ilçesi için bir şans olarak görülüyor. Belediyecilikteki ustalığı ile ilçenin şimdiden SWOT analizini yaptıran Aday adayı Doğan Sungur, aday gosterilmeyi bekliyor. Kaplıca ve seracılık endeksli projelerle  ilçenin geleceğini, parmakla gösterilecek Anadolu kentleri arasına dahil edip ilçeyı turizm merkezi yapacağını her fırsatta ileri süren Sungur, "Sorgun'umuz için sürpriz projelerimiz var, her caddesini sokağını adım adım biliyorum, sorunlarını ve çözüm noktalarını biliyorum.  " diyerek çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi..

       Siyasetteki ve belediye hizmetlerindeki istikrarlı ve planlı çalışmalarıyla bilinen Doğan Sungur'un Sorgun için önemli bir hizmet adamı olduğu dillendiriliyor..

Etiketler: doğan sungur - yozgat ak parti - sorgun

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.