Hüseyin Çelik Yozgat'a Geldi

Hüseyin Çelik Yozgat'a Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, annesini kaybeden Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdür YardımcısıMustafa Özgül'e taziye ziyaretinde bulunmak için Yozgat'ın Yerköy ilçesine geldi.22.11.2013 00:00


Yerköy Karaşar mahallesinde kurulan taziye çadırında Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özgül'e başsağlığı dileğinde bulundu. Taziye ziyareti sonrası basın mensuplarının Başbakanlık önünde etkisiz hale getirilen canlı bomba iddiası ve dershaneler konusundaki sorularını yanıtlamayan Çelik, "Başbakanlık binası önünde canlı bomba konusuna bilgim yok" dedi. Daha sonra İlci Tarım İşletmelerini ziyaret eden Çelik, burada da basın mensuplarına "Sizin neyin peşinizde olduğunu biliyorum, bugün bir açıklama yapmayacağım" diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik'in taziye ziyaretine Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök,Yerköy Belediye Başkanı Mehmet AğaoğluAk Parti Yozgat il Başkan Yardımcısı Süleyman Bacanak, Yozgat Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz da eşlik etti.

Bizde Havadis Ailesi olarak Özgül ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.