TÜMSİAD'dan KOSGEB’e ziyaret

TÜMSİAD'dan KOSGEB’e ziyaret
Tüm sanayici ve iş adamları derneği İstanbul şube yönetim kurulundan KOSGEB ikitelli müdürü Özay cebeciyi makamında ziyaret etti.22.10.2016 00:00

İstanbul şube  yönetim kurulu başkanı  Soner Biberin katılamadığı Ziyarete İstanbul şube başkan vekili Av. Feridun girgin yönetim kurulu üyeleri  Romay asansör yönetim kurulu başkanı  Rıdvan Aydoğmuş,  Asi  Künefeleri yönetim kurulu başkanı Muhammed  Mustafa Görgen ,Carmen Matbaa ve aynı zamanda gazetemiz imtiyaz sahibi ihsan karaman, İstanbul şube genel sekreteri  Recep Sezer katıldılar.

Samimi ve sıcak bir ortamda misafirlerini ağırlayan KOSGEB ikitelli müdürü Özay cebeci devletimizin girişimci ve müteşebbislere sunmuş olduğu imkânlardan bahsederek yeni Türkiye’nin kalkınmasında sanayicilerimize, müteşebbislerimize doğal olarak bizlere çok görev düşüyor dedi. Hep birlikte ülke ekonomisinin kalkınması için hepimiz taşın altına elimizi koymalıyız dedi. TÜMSİAD’ın yapmış olduğu hizmetlerden de övgüyle bahsederek dünyanın en fazla KOBİ’sine sahip olan TÜMSİAD a güçlü Türkiye olma yolunda büyük iş düştüğünü belirtti. Yakın bir zamanda geniş çaplı bir programda TÜMSİAD İstanbul Şube üyelerine KOSGEB destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı yapılması kararlaştırıldı.

TÜMSİAD İstanbul Şube başkan vekili av Feridun girgin de KOSGEB müdürü Özay cebeciyi İstanbul şube de ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacaklarını ifade ederek sadece makamını değil, gönlünü de açan sayın cebeciye nezaketinden dolayı teşekkür etti.

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.